Leden 2009

Shizune

31. ledna 2009 v 20:13
Shizune

Kotetsu Hagane

31. ledna 2009 v 20:04
Kotetsu Hagane

Aburame Shino

31. ledna 2009 v 20:00
Aburame Shino

Yuuhi Kurenai

31. ledna 2009 v 19:56
Yuuhi Kurenai

Hyuuga Hinata

31. ledna 2009 v 19:46
Hyuuga Hinata

Tsunade

31. ledna 2009 v 19:38

Obrázek “http://th172.photobucket.com/albums/w1/hsmluvernow/th_tsunade.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Tsunade


supr Naruto video

31. ledna 2009 v 16:23

Diplomek pro Shizuku Yoru

31. ledna 2009 v 15:37 ►Diplomky◄
Diplomek pro Shizuku Yoru

Rock Lee

31. ledna 2009 v 13:35
Rock Lee

Diplomy

31. ledna 2009 v 13:28

znameni rukou

31. ledna 2009 v 11:40
Aby ninjové mohli vykonávat jutsu, musí ovládat dvanáct znamení ruky, kterým se říká pečetě.Každé jutsu má jinou kombinaci těchto pečetí, a tady je máte:
ROOSTER
Říká se mu buď pták nebo kohout.Ninjové pri jutsu vyslovují TORI.
BOAR
Po česku prase, po anglicku pig.Toto znamení má jednoduchou výslovnost, a sice I.
DOG
Jak už jste po názvu určitě poznali, jedná se o psa s výslovností INU.
DRAGON
Tak tohle zajímavě vypadající znamení nese název draka a když jej ninjové použijí, je slyšet slůvko TATSU.
HORSE
Pokud se lesem rozlehne slovo UMA tak je jasné, že jde o koně.
HARE
Dvě dlouhá ouška samozřejmě patří králíkovi.Pokud budete chtít použít tuto pečeť, patří k ní písmenko U.
OX
Kdo umí jen trochu anglicky, pozná vola! = D A jinak se vyslovuje USHI, což ste mohli krásně slyšet při Kakashiho jutsu Vodního draka, když bojoval se Zabuzou.
MONKEY
Opička se vyslovuje pro změnu SARU.
RAM
Kdo má rád ovečky, tak tahle se jmenuje HITSUJI.
RAT
Možná že poznáte krysu, znamení které nejčastěji používá Shikamaru na své stínové jutsu.Krysa je jmenována jako NE.
SNAKE
SSSSSSSS jako had =D.Až na to, že to není SSSSSS ale MI.
TIGER
Tak tygra použil Sasuke už v prvních episodách na své jutsu Ohnivé koule.Při tomto znamení vykřiknul TORA.

Inuzuka Kiba

30. ledna 2009 v 17:39
Inuzuka Kiba
Kiba je členem týmu 8 spolu s Hinatou a Shinem,tento tým vede Yuhi Kurenai.Kiba má nejlepšího přítele stále s sebou,je to pes a jmenuje se Akamaru.Dokonce ho používá i při boji na příklad proti Narutovy při zkoušce chuuninu.Kiba a Akamaru se narodily dokonce ve stejný den.Kiba dokáže soustředit svou chakru do nosu a tím zlepšit svůj čich.Kiba spolu s Hinatou a Shinem jsou dobří ve stopování.Jsou velmi dobrý a sehraný tým.Kiba s e stará o Hinatu jako její vlastní bratr.Taky jako tým spolu trávý hodně času.
sakura obrazky

30. ledna 2009 v 17:28

Kakashi obrazky

30. ledna 2009 v 12:21

Neji

29. ledna 2009 v 17:13
Hyuuga Neji
je Geninem, který dokončil akademii o rok dříve než Naruto a byl číslo jedna mezi nováčky. Je také považován za nejsilnějšího a nejtalentovanějšího ninju ze všech Geninů, kteří podstoupili Chuuninskou zkoušku společně s Narutem. Neji má velmi silnou obranu Hakkeshou Kaiten (Vír proroctví), kterou se učí jen v hlavní rodině Hyuuga, ale Neji se ji zvládl naučit sám. Také má smrtící útok na blízko, nejsilnější taijutsu styl v Listové, Juuken (Vznešená pěst). K rozšíření svého útoku používá hmat Hakke RokujuuyonShou (64 úderů) a také Hakke Hyaku NijuuhasShou (128 úderů), které uzavřou Chakrové body v lidském těle, a tak zabrání toku Chakry a používání technik. Jako člen Hyuuga rodiny má Neji Byakugan (Pohled v rozsahu 360°), dědičnou vlastnost této rodiny. Byakugan má však jeden slepý bod za prvním hrudním obratlem.

Neji je ve stejném týmu jako Rock Lee a Tenten, jejich učitelem je Maito Gai. Neji a Lee mezi sebou soupeří, i když to není jako rivalita mezi Gaiem a Kakashim, protože tato rivalita vychází hlavně od Leeho. Lee, který nemůže používat ani genjutsu ani ninjutsu, chce porazit geniálního Nejiho a stát se dobrým ninjou. Ale Neji ho od toho zrazuje a tvrdí mu, že s osudem nelze bojovat. Avšak po té, co Nejiho porazil Naruto, změnil Neji svůj názor na Leeho a uznal, že osud není přesně určen. Neji často trénuje s Tenten, která na něho útočí pomocí svých zbraní a Neji je odráží pomocí Hakkeshou Kaiten.
Přestože Neji mistrně ovládá Juuken i Byakugan, nemůže být nikdy vůdcem klanu, protože se nenarodil v hlavní rodině ale ve vedlejší. Jeho otec, Hyuuga Hizashi, se narodil až po svém bratrovi, Hyuuga Hiashi. Jeho otec a strýc byli dvojčata. Ve svém dětství neměl Neji nic proti hlavní rodině, protože ještě plně nerozuměl důsledkům, které plynou z toho, že je členem vedlejší rodiny. Ale jak vyrůstal, sledoval, jak jeho otec nenáviděl svého bratra a hlavní rodinu, a tak se i sám zatvrdil. Jeho odpor se jen zvýšil, když viděl, že jeho otec chtěl vztáhnout ruku na Hyuuga Hinatu, Hiashiho starší dceru. Hizashi věděl, že Neji nemůže být vůdcem rodiny a to ho velmi trápilo. Hinatin otec vycítil nepřátelské myšlenky a aktivoval Juin (Prokletou pečeť), která působí nesmírnou bolest tím, že útočí na nervový systém. To bylo Nejiho první setkání s Prokletou pečetí rodiny Hyuuga. Tuto pečeť mají všichni členové vedlejší rodiny.
Když byl Neji ještě malý, v Listové probíhala Chuuninská zkouška, chtěli členové Skryté Oblačné Vesnice z Bleskové země unést Hyuugu Hinatu, aby získali tajemství Byakuganu. Ale Hiashi odhalil vetřelce a zabil ho. A kvůli tomu, že Hiashi zabil jednoho člena Oblačné, požadovali vůdci této vesnice na oplátku jeho mrtvé tělo. Ten den, jak Neji věřil, však byl na smrt poslán jeho otec místo strýce. Kvůli Prokleté pečeti z těla jeho otce nemohli získat tajemství Byakuganu. Tento sled událostí ho vedl k přesvědčení, že budoucnost člověka je rozhodnuta již při narození a nikdo nemůže uniknout nebo změnit svůj osud. To ho změnilo v zahořklého, cynického a arogantního člověka, který nenáviděl hlavní rodinu.

Ale po té co byl v Chuuninské zkoušce poražen Narutem, sdělil mu jeho strýc pravdu o smrti jeho otce. Neji mu nejprve nevěřil, ale pak si přečetl dopis od otce. Ten se dobrovolně obětoval, ne pro hlavní rodinu, ale pro svého bratra, kterého miloval. Po tom začal Neji pomalu věřit, že člověk může změnit svůj osud a sama sebe.

Zajímavosti

Hyuuga Neji se narodil 3. července. Na začátku seriálu mu bylo 13 let. Je 160,1 cm vysoký a váží 46,8 kg, má bílé oči a hnědé vlasy. Mezi Nejiho koníčky patří meditace. Je Geninem ve Skryté Listové Vesnici.

Překlad a význam jména

Jeho jméno znamená buď závit nebo spirála, což je nejspíš odkaz na jeho techniku Kaiten (Vír proroctví).

Techniky

Byakugan (Pohled v rozsahu 360°)
Juuken (Vznešená pěst)
Hakkeshou Kaiten (Vír proroctví)
Hakke Rokujuyon Shou (64 úderů),
Hakke Kuushou (Prázdná dlaň),
Hakke Hyaku Nijuuha Shou (128 úderů)
Henge no Jutsu (Přeměna)
Hakkeshou Dai Kaiten (Obrovský vír proroctví)
Hakke Sanbyaku Rokujuuisshiki (Styl 361 ran)


jiraiya

24. ledna 2009 v 13:44


Poprve se objevil v: 90 kapitole
Vek: n/a
Klan: n/a
Vesnice: skryta listova vesnice
Pozice: sennin
Daboval: n/a
Techniky: Goguoukaiin, Rasengan, Kyuichose No Jutsu (zaba), Gamayo Emudan, Ninpou Gamaguchi Shibari, …Jiraiya byl student tretiho Hokageho a sensei ctvrteho hokageho. Jiraiya je jeden ze tri legendarnich senninu, spolu s Tsunade a Orochimarem.
Nejcasteji ho vidime s nejakou zenou. Proto mu Naruto ríka ero-sennin. Jiraiya je trochu hloupy a zabavny, ale je to opravdovy ninja. Ucil Naruta jak ovladat jeho dva druhy cakry a jak vyvolavat zaby.
Jiraiyuv zpusob boje je spis ochranny. Jeho Underworld Swamp (podsveti mocalu) ho brani proti jakymkoli fyzickym utokum. Hodne se spoleha na svou vyvolanou zabu, která mu pomaha. Nejcasteji vyvola Gama Buntu (nebo spousty jinych neznamych zab).
Jiraiya pise perverzni knihy jako je Come Come Paradise, knihu, kterou ma Kakashi tak moc rad ;).

neco o hakovi

24. ledna 2009 v 13:41


Poprve se objevil v: 15 kapitole
Vek: n/a
Klan: n/a
Vesnice: skryta mlzna vesnice
Pozice: jounin
Daboval: Mayumi Asano
Techniky: HiJutsu, Makyou HyouShou, HiJutsu, Sensatsu Suishou

Haku je Zabuzuv zak a duveryhodny spolecnik. Je ve vyhnanstvi ze skryte mlzne a ma velmi silnou rozvitou krevni linii.
Protoze ve skryte mlzne je mnoho obcanskych valek, ti co meli pokrevne rozvitou linii (advanced bloodlines) jsou nenavideni. Kdyz Hakuuv tata zjistil, ze Haku a jeho mama mají rozvitou krevni linii, pokusil se je zabit. Zvladl zabit Hakuovu matku, ale Haku prezil a místo toho zabil on svého tatu.
Po zabiti jeho otce, zjistil Haku, ze byl nechteny. Z Hakua se stal bezdomovec, ale to se zmenilo, kdyz potkal Zabuzu. Zabuza byl vydedenec ze skryte mlzne, který se chtel pomstit. V Hakuovi videl nastroj, se kterym se muze pomstit.
Haku byl velmi rad, ze konecne nasel rodinu. Konecne nasel nekoho, kdo ho mel rad diky jeho schopnostem, kvuli kterym ho ostatní nenavideli. Haku zasvetil svuj zivot Zabuzovi. Jednou rekl: ' jsem Zabuzova zbran… '.
Haku je expert v akupunkture a jeho zbrane jsou jehly. S jeho rozvitou krevni linii muze Haku ovladat vodu. Jeho nejsilnejsi jutsu je Demonic Ice Mirrors. To dela Hakua silnym a talentovanym ninjou, který obdivuje Zabuzu.

gaara

24. ledna 2009 v 13:29

Poprvé se objevil v: 35. kapitole
Vek: 12 pozdeji 13
Klan: n/a
Vesnice: skrytá písecná vesnice
Pozice: genin (pozdeji kazekage^_^)
Daboval: Akira Ishida
Techniky: Suna Shuriken, Suna no Yoroi, Sabaku kyuu (pisecna rakev-moje nej jutsu;), Sabaku SouSou, Suna bunshin no jutsu, Suna no Tate


Narodil se jako experiment ctvrteho Kazekageho ve skryte pisecne vesnici, Gaara byl spojený s duchem demona pisecneho kneze, který se jmenoval Shukaku(1 ocas,něco podobneho jako narutuv kyuubi). Gaara vyrostl bez toho, aby poznal lásku. Dlouho myslel na to, ze je zhýckaný láskou, ale kdyz potkal Rock Leeho, jeho názor se zmenil.
Bohuzel, Gaara byl nestálý (labilní) okolo veku sesti let. Následne, jeho otec, kazekage, na nej objednal vrahy, aby se ho pokusili zabít, vsechny pokusy byly neuspesne-Gaara vsechny zabil. Tato zrada zpusobila, ze Gaara byl nenavideny a velmi neduverivy ke kazdemu, vcetne jeho sourozencu, které povazoval za ' hromadky masa spojene s nenavisti a vrazednym zamerem. '
Tetování na Gaarove cele znamena laska spojena s jeho jmenem ' miluji smrt '. On se cítí zivý , jen kdyz zabiji. Tvrdi ze zabijenim si potvrzuje svou existenci.

Genjutsu

24. ledna 2009 v 13:26
Genjutsu jsou techniky, které užívají chakru v nervové soustavě oběti a pomocí této chakry vytvářejí iluze.Genjutsu tedy patří k iluzním technikám.V podstatě jde o moderní intelektuální Ninjutsu.Tím,že techniky Genjutsu vyvolávají takové iluze,které mohou způsobit jejich cílové osobě/protivníkovy psychické bolesti a utrpení takové,které se dokáže vyrovnat síle fyzického zranění.Cílová osoba tedy může cítit, slyšet, vidět ochutnávat nebo nahmatávat věci, které ve skutečnosti nejsou a jsou to jen iluze.Jinými slovy, genjutsu se dotýká pěti smyslů.Avšak jiné aplikece genjutsu také existují(zablokování pohybu apod.).Existuje několik způsobů, jak čelit genjutsu.Ninjové se vzácnými schopnostmi jako Byakugan a Sharingan ,mají obranu proti Genjutsu jednoduší.Jelikož útočník používá chakru oběti proti sobě samé,tak jedním ze způsobu je narušení toku chakry ve svém vlastním těle.Tomu se říká Genjutsu zrušení (Genjutsu Kai).Případně, že by se nepodaří zrušit genjutsu, intenzivní bolest (nezpůsobená genjutsu) může účinek iluze zrušit.Někdo jiný může narušit jejich chakra tok pro ně prostřednictvím vynucení vlastní chakra do těla příjemce, prolomit chakra toku a tím i genjutsu.